20 zdjęć z Kenii, dzięki którym zapragniesz polecieć tam w 2018!

Błękitna woda, biały piasek i wysokie palmy. Małpy wskakujące do hotelowego pokoju i słonie przekraczające pomarańczowe drogi. Piękne Kenijki o przenikliwym spojrzeniu. Zastanawiasz się, czy Kenia do dobry wybór na egzotyczne wakacje? Te zdjęcia utwierdzą Cię w przekonaniu, że owszem!


Kenia nigdy nie była szczególnie wysoko na mojej bucket liście. Ba, powiem Wam szczerze, że w ogóle jej tam nie było! Safari w Afryce - jak najbardziej, ale nie miałam sprecyzowanego planu w którym kraju. Ponieważ jednak moje pirackie korzenie rzucają mnie w przeróżne miejsca świata, ucieszyłam się na plan spędzenia części listopada w gorącej Kenii. 

Dlaczego? Bo Kenia to przepiękne plaże, a wybrzeże Diani Beach zostało uznane wg CNN za jedną z najpiękniejszych plaż w Afryce! Kenia to nieskazitelnie biały piasek, gorąca błękitna woda i lazurowe niebo. To rażąco pomarańczowe drogi w trakcie safari i pędzące z prędkością światła gepardy w trakcie polowania. To w końcu przepiękni ludzie, choć ich życie dalekie jest od pięknego, jakie znamy w Europie. Kenia to kraj pełen okrutnych kontrastów, w którym luksusowe hotele sąsiadują z lepiankami, w których nie ma dostępu do bieżącej wody czy światła. 

Kenia to niesamowite miejsce, w którym wakacje zapamiętasz na długo. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie spędzić pierwszy urlop w 2018 roku, albo jak przetrwać kolejną jesień, właśnie znalazłeś odpowiedź! 


Lecisz do Kenii na własną rękę i szukasz noclegu? Sprawdź dostępne opcje w okolicy Diani Beach.

Spodobał Ci się ten wpis? Zobacz też pozostałe wpisy:
---
Spodobał Ci się ten post? Będzie mi  miło jeśli podzielisz nim na Facebooku, albo  zostawisz komentarz :) Danie lajka nic Cię nie kosztuje, a dla mnie to znak, że doceniasz moją pracę.  Zapraszam Cię również na mój facebook'owy fanpage.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz