Oddaję Ci głos! Przyjmę na klatę wszystko, co masz mi do powiedzenia

Blog za chwilę będzie obchodził swoje trzecie urodziny, więc najwyższy czas... Nie, nie na życzenia. Przyszedł czas, żebym w końcu dowiedziała się, dlaczego tu jesteś. Przyjmę na klatę wszystko, co masz mi do powiedzenia. Śmiało, nie krępuj się, oddaję Ci głos!Ostatnimi czasy mocno dałam Wam odczuć, że na pierwszy plan wysunęły się moje (byłe już!) studia, a raczej ich zakończenie. Okropnie brakowało mi w tym czasie pisania i miałam potworne wyrzuty sumienia, że tak mało czasu poświęcam Zapiskom. A gdy już wszystko szczęśliwie się skończyło, zamiast usiąść ochoczo do klawiatury, poczułam niemoc. Prawda jest taka, że ostatnie pół roku niemożliwie mnie zmęczyło i potrzebowałam odpoczynku. Takiego prawdziwego, przede wszystkim od komputera. Cieszę się ogromnie, że ten czas już za mną i w końcu mogę działać! :) 

Najpierw chciałam stworzyć plan działania, zmian, ulepszeń i tematów na najbliższy czas i od razu ruszyć do działania. Nie chodzi o jakieś wielkie rewolucje, raczej nakreślenie kierunku dalszej ewolucji. Żeby jednak to wszystko miało ręce i nogi, powinnam zacząć od Was. Dlatego dziś oddaję bloga w Wasze ręce. Poniżej znajduje się link do ankiety (anonimowej), która mam nadzieję pomoże mi skierować dalsze blogowe działania na jeszcze lepsze tory.  To co, do dzieła?

TAK, CHCĘ WYPEŁNIĆ ANKIETĘ!


Ankieta zostanie zamknięta w niedzielę o 23:59.

---
Spodobał Ci się ten post? Będzie mi  miło jeśli podzielisz nim na Facebooku, albo  zostawisz komentarz :) Danie lajka nic Cię nie kosztuje, a dla mnie to znak, że doceniasz moją pracę.  Zapraszam Cię również na mój facebook'owy fanpage.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz