Autostop

Moja pierwsza przygoda autostopowa to zeszłoroczny weekend majowy i wypad z Walencji do Saragossy, który autostopowo zakończył się wielką klęską i finalnie... przejazdem BlaBlaCarem. Potem na szczęście było już tylko lepiej. Ośmiodniowy trip z Walencji do Żywca zapewnił mi niezliczoną ilość wrażeń i wspomnień, no i zakończył się sukcesem - ostatni kierowca podwiózł mnie w Żywcu pod samo dom! Poniżej znajdziecie odsyłacze do kolejnych etapów mojego Autostopowego Powrotu z Erasmusa.

O tym jak trudno było mi zostawić ukochaną Walencję i przeżyć noc na granicy w towarzystwie prostytutek  przeczytacie TUTAJ. Będzie też pierwszy polski akcent na trasie.


 


Ten LINK skieruje Was do opowieści z Marsylii i pięknych widoków z Lazurowego Wybrzeża. Będzie błękitne morze i dużo pięknych zdjęć!


Choć podstawową zasadą było trzymanie się linii brzegowej, zasady są po to, żeby je łamać! Historia o tym, jak noc na plaży zamieniła się na nocleg w górach i zdjęcia spod prysznica znajdziecie w TYM MIEJSCU. 


Jeśli Monako kojarzy się wam z wielkim luksusem i jeszcze większą sielanką, koniecznie przeczytajcie moje wrażenia z tego miejsca. Pod tym  LINKIEM znajdziecie miejskie windy, płacz i zgrzytanie zębów. 
Zawsze myślałam, że filmowe historie zdarzają się tylko w filmach. Nic bardziej mylnego! Ten WPIS udowodni Wam, że nie ma rzeczy niemożliwych :) I choć jednego dnia bierzesz prysznic w kranie w parku, drugiego możesz kąpać się w basenie na dachu, a potem zjeść wyśmienitą kolację we włoskiej restauracji.

 

Kto powiedział, że jednym autem nie można jechać dwa razy? Szczególnie, gdy jest to Kamper, do którego zaprasza Cię tatuś z dwójką dzieciaków! Kamperowe przedszkole, paryski aktor, czeski tenisista... O wielkim finiszu przeczytacie TUTAJ.


Podobało się? Podziel się tym w komentarzu, albo zostaw lajka  ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz