Erasmus w Hiszpanii - odpowiedzi na WSZYSTKIE Twoje pytania!

Erasmus w Hiszpanii to temat, który towarzyszy temu blogowi od samego początku. W końcu od Erasmusa w Hiszpanii wszystko się zaczęło! Blog, częstsze i dalsze podróże, praca marzeń, przeprowadzka do Hiszpanii - zaczęło się inne życie :) Pytaniom o Erasmusa w Hiszpanii nie ma końca, więc najwyższy czas, żeby na nie wszystkie odpowiedzieć. 


Erasmus przed wyjazdem do Hiszpanii 

Erasmus - student ma przed wyjazdem do Hiszpanii mnóstwo pytań. Uczelnia, przedmioty, miasto, mieszkanie, wykładowcy, pieniądze... Tematy można by mnożyć i mnożyć, ale przede wszystkim chodzi o to, żeby znaleźć odpowiedź. Sama przed wyjazdem szukałam wsparcia, bo sporo rzeczy mnie przerażało. Nie znalazłam jednak nikogo, kto studiował w Walencji psychologię. Musiałam radzić sobie sama. O ile byłoby mi łatwiej i bezpieczniej, gdyby ktoś wtedy mógł mnie wesprzeć! Dlatego...


Erasmus w Hiszpanii według Erasmusów

Once Erasmus always Erasmus. Kto Eramsusem był, ten wie o co chodzi. A kto dopiero się wybiera, wkrótce się dowie, bo to trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Idąc jednak do meritum: bardzo brakowało mi miejsca w Internecie, gdzie ktoś, kto zna miejsce i ma doświadczenie mógłby się nim podzielić. I nie chodzi mi tutaj o blogowe wpisy (chociaż i tego było wtedy niewiele), ale forum, na którym ktoś będzie umiał odpowiedzieć na moje pytania. 

Dlatego postanowiłam takie miejsce stworzyć. 

Erasmus w Hiszpanii - nowa grupa na Facebooku

Od wczoraj na Facebooku działa grupa Erasmus w Hiszpanii. To miejsce zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Zapraszam do niej wszystkich, którzy mają za sobą doświadczenie studiowania w Hiszpanii, oraz tych, którzy mają pytania przed wyjazdem. Tych, którzy się wahają, czy Hiszpania to dobre miejsce na Erasmusa. 


Mam wielką nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce wymiany doświadczeń i wzajemnej pomocy. Do zobaczenia w grupie! :)
---
Spodobał Ci się ten post? Będzie mi  miło jeśli podzielisz nim na Facebooku, albo  zostawisz komentarz :) Danie lajka nic Cię nie kosztuje, a dla mnie to znak, że doceniasz moją pracę.  Zapraszam Cię również na mój facebook'owy fanpage.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz